Halowa Liga Pilki Nożnej 2015 - 2 kolejka

Za nami druga kolejkaAmatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Sponsorem głównym zawodów jest firmaHorożaniecki. W tej rundzie zobaczyliśmy aż 37 bramek, co daje niewiarygodna średnią 9,25 bramek na mecz! Szczególnym osiągnięciem popisał się graczTom Trans BielawaTomasz Boczkowski, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie już w 10 sekundzie gry. Jak okazało się później, nie wystarczyło to do zgarnięcia 3pkt, gdyż spotkanie zakończyło się remisem w stosunku 4:4. W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi:Damian Kaczmarczyk(„Delta" Słupice) – 7 bramek, który w meczu z MK – Trans Dobrocin upolował hat-tricka.

Wyniki 2 kolejki:
El-Mont Huragan- Lechia JS Dzierżoniów 6:2
Sami Swoi -Lechia JM Dzierżoniów 5:7
MK-Trans Dobrocin -Delta Słupice 1:8
Orzeł Piława Dolna - Tom Trans Bielawa4:4

TABELA

Następna kolejka rozegrana zostanie 28 stycznia 2015 r. w hali OSIR od godz. 18:00, a zmierzą się w niej:

Lechia JS Dzierżoniów – Sami Swoi
Lechia JM Dzierżoniów – Orzeł Piława Dolna
Icomp.pl – MK – Trans Dobrocin
Delta Słupice – El-Mont Huragan

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana jest ona ze środków otrzymanych z Miasta Dzierżoniów.

Sponsorem głównym zawodów jest firmaHorożanieckizajmująca się sprzedażą artykułów budowlanych mieszcząca się na ulicy Szkolne 16 w Dzierżoniowie.