Halowa Liga Pilki Nożnej 2015 - 3 kolejka

Za nami trzecia kolejkaAmatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której sponsorem głównym zawodów jest firmaHorożaniecki. Na pierwszym miejscu z kompletem punktów sklasyfikowana jest drużyna Delta Słupice, która po bardzo zaciętym i nerwowym meczu pokonała 1:0 team El-Mont Huragan. W klasyfikacji najlepszych strzelców wciąż prowadzi: Damian Kaczmarczyk („Delta" Słupice) – 7 bramek, który pomimo chwilowej posuchy bramkowej utrzymał jednobramkową przewagę nad konkurencją.

Wyniki 3 kolejki:
Lechia JS Dzierżoniów– Sami Swoi 6:1
Lechia JM Dzierżoniów –Orzeł Piława Dolna3:6
Icomp.pl –MK-Trans Dobrocin 1:9
Delta Słupice– El-Mont Huragan 1:0

Następna kolejka rozegrana zostanie 4 lutego 2015 r. w hali OSIR od godz. 18:00, a zmierzą się w niej:

Orzeł Piława Dolna – Lechia JS Dzierżoniów
El-Mont Huragan – Icomp.pl
Sami Swoi – Delta Słupice
Tom Trans Bielawa – Lechia JM Dzierżoniow

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana jest ona ze środków otrzymanych z Miasta Dzierżoniów.

Sponsorem głównym zawodów jest firmaHorożanieckizajmująca się sprzedażą artykułów budowlanych mieszcząca się na ulicy Szkolne 16 w Dzierżoniowie.