Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

06.09.2014

Do meczu nasza drużyna przystępowała jako faworyt. Przez cały czas prowadziliśmy grę, a drużyna z Budziszowa ograniczała się jedynie do kontrataków i po jednym z nich nasz obrońca Stasiu Podulka zdołał wybić piłkę z pustej bramki.

W 25 minucie po prostopadłym zagraniu Edka bramkę zdobył Robert Szkudlarek i prowadzimy 1:0 !!! W dalszym ciągu posiadanie piłki jest po naszej stronie, ale nie wykorzystujemy kilku 100% i do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Od początku drugiej połowy próbowaliśmy szybko strzelić drugiego gola, ale nasza skuteczność tego dnia była fatalna, co wykorzystała drużyna gospodarzy strzelając bramkę najpierw po błędzie naszej obrony, kiedy napastnik Budziszowa przejął zbyt lekko podawaną piłkę do bramkarza i strzelił do pustej bramki, a następnie po fału w polu karnym wykorzystali jedenastkę.

Od momentu, kiedy gospodarze objęli prowadzenie rozpoczęło się oblężenie ich bramki i tu po raz kolejny zawiodła nasza skuteczność. Kiedy już wszyscy myśleli, że komplet punktów pozostanie w Budziszowie w doliczonym czasie gry, a raczej w ostatniej akcji meczu udało się  wyrównać po strzale niezawodnego Sebastian Zatońskiego.

Kolejna strata punktów, bo inaczej nie można nazwać drugiego naszego meczu w tym sezonie bez zwycięstwa !!!

Należy również wspomnieć o bardzo dobrej postawie i formie bramkarza z Budziszowa, któremu zawdzięczają zdobycie punktu i bez problemu możemy okrzyknąć go zawodnikiem meczu.

W najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia kolejka, a w niej do Kulina przyjedzie drużyna z Brodna, nie wyobrażamy sobie innego wyniku jak tylko zwycięstwo !!!!