11.05.2015

WKS Śląsk Wrocław 4:1 (2:1) Victoria Świebodzice

Skład:Lupa - Wojtasik, Myjak, Supranionek, Babuśka - Jasiński , Bialik , Ochmański, Mularczyk - Wróbel, Aramowicz

na zmiany wchodzili:Wiatrak, Głogowski, Mokrzycki

Bramki: Jasiński (asysta Aramowicz) , Jasiński (a. Mularczyk), Aramowicz (a. Mokrzycki), Aramowicz

Dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Potrzebne było nam zwycięstwo po trzech ostatnich porażkach. Od początku spotkania graliśmy ostrożnie. Niestety nie ustrzegliśmy się błędu i w 6' spotkania po rzucie wolnym z połowy boiska wrzutka w nasze pole karne, a tam zawodnik Victorii dopełnia formalności i tracimy bramkę.

Z niepokojem patrzyliśmy jak będzie wyglądać dalsza część spotkania, ale chłopcy szybko poukładali grę i już po dwóch minutach Jasiński wyrównał z podania Aramowicza. To podbudowało naszych zawodników, gra była szybsza, wyprowadzaliśmy atak za atakiem. Brakowało dokładności i siły w strzałach poszczególnych zawodników. W 29 ' Jasiński zdobywa bramkę na 2:1 po dośrodkowaniu Mularczyka. 5 minut później Wojtasik po indywidualnej akcji trafia niestety w słupek. Kończymy pierwszą połowę z wynikiem 2:1.

Od początku drugiej połowy przeciwnicy rzucili siędo odrabiania strat. Dobra i konsekwentna gra w obronie niweczyła ataki Victorii, kilka udanych interwencji bramkarza. Taka gra pozwoliła nam na wyprowadzanie bardzo niebezpiecznych kontrataków. Oddaliśmy kilka celnych strzałów, dopiero w 49' Aramowicz zdobywa bramkęz podania Mokrzyckiego na 3:1. Po stracie kolejnej bramki gra się bardzo zaostrzyła, szczególnie ze strony dwóch zawodników drużyny Victorii. Sędziowie opanowali agresjęna boisku kilkoma minutowymi karami dla obu stron, konsekwentnie reagując na ostre zagrania zawodników. W 58' po kolejnej karze i "chamskich" odzywkach do sędziego zawodnik Victorii wyleciał z czerwoną kartką i przeciwnik kończył mecz w dziesiątkę. To ostudziło atmosferę na boisku i dokończyliśmy mecz. W 63' po indywidualnej akcji Aramowicz pięknym lobem pokonuje bramkarza gości i ustala wynik na 4:1.

Mieliśmy dwóch zawodników meczu:Jasińskiza dwie bramki,Aramowiczdwie bramki, asysta.

Wyróżnienie:Wojtasikkilka indywidualnych akcji ze strzałem na bramkę ( jeden strzał w słupek)