Moto-Jelcz II Oława Gospodarze

Paweł Koszelowski

03.04.2017

2 kwietnia godzina 11.00 - mecz wyjazdowy z zespołem Moto Jelcz II Oława

Zaczęliśmy to spotkanie w bardzo zbliżonym składzie jak w meczu z Piastem Miłocice. Pierwsze minuty wyglądały bardzo obiecująco. Nasze ataki były składne dzięki czemu już w 5 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Andrzeja Koszelowskiego który wykorzystał podanie Piotra Koszelowskiego z lewej strony pola karnego. Niestety po bramce to gospodarze lepiej zareagowali przez co przez kolejne 15 minuty stwarzali sobie więcej okazji podbramkowych. w 23minucie Mariusz Oleszczuk (skrzydłowy MJO) przy próbie dośrodkowania uderzył piłkę w tak zaskakujący sposób który pozwolił wpaść piłce w lewe okienko naszej bramki. Bramka ta wyraźnie dodała skrzydeł zawodnikom MJO którzy po kilku minutach wyszli na prowadzenie wykorzystując moment zawahania w naszej obronie. Mimo trudnej sytuacji walczyliśmy do końca co zostało wynagrodzone tuż przed przerwą gdy Jakub Łagodziński wykorzystał dośrodkowanie Jacka Cześniczewskiego z lewej strony boiska kierują piłkę głową do siatki gospodarzy.

W drugiej połowie oglądaliśmy typową grę na wymianę ognia atak za atakiem kontra za kontrą. Ten okres gry lepiej wykorzystał nasz zespół dzięki czemu w 57 minucie wyszliśmy na prowadzenie gdy Ireneusz Stupeń wykorzystał idealne podanie w uliczkę od Jacka Cześniczewskiego i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. Sytuacja skomplikowała się w 65 minucie gdy Ireneussz Stupeń obejrzał drugą żółtą kartkę. Musieliśmy skupić się na defensywie i liczyć na skuteczne kontry. Ataki MJO udało sie odeprzeć ,a w 88 minucie Jakub Łagodziński otrzymał długie podanie od Piotra Koszelowskiego który dzięki swej szybkości łatwo wyszedł przed obrońców i w sytuacji sam na sam zdobył bramkę i zamknął wynik spotkania.

Trudny, wymagający przeciwnik tym większa radość w wywalczenia kompletu punktów.

Pozostałe wyniki z tej kolejki:

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia
Pauza: Rapid II Domaniów.
Burza Dębina 3-5 Pogoń Kopalina 2 kwietnia, 11:00
Moto Jelcz Oława 2-4 Logan II Kurów 2 kwietnia, 11:00