Dąb Mościsko Gospodarze

Edmund Kucharek Trener

Orzeł

25.08.2014

Zasłużone zwycięstwo w kolejnym meczu daje nam kolejne punkty i umacnia nas tym samym w tabeli. Już w 3 min. w sytuacji sam na sam z bramkarzem Mościska znalazł się Błażkiewicz ale niestety w tym starciu lepszy okazał się bramkarz. W odpowiedzi na tą sytuację mocne uderzenie napastnika gospodarzy z pola karnego po długim rogu, jednak dobrze spisał się Juraszek zastępujący w bramce kontuzjowanego Pankowskiego. W kolejnych minutach stworzyliśmy sobie kilka sytuacji na strzelenie gola. Najpierw z dystansu uderzał Rafał Kucharek a chwilę po tym w dogodnej sytuacji znalazł się Krzysztof Juraszek ale uderzył minimalnie obok słupka. W 20 min. doczekaliśmy się pierwszego gola w tym spotkaniu. Zagranie od Rafała Kucharka uderzeniem z woleja na bramkę zamienił były zawodnik Piławianki Tomasz Piątkowski. W 37 min. strzał zawodnika gospodarzy otarł się o poprzeczkę naszej bramki. W samej końcówce pierwszej połowy Piątkowski przelobował bramkarza jednak z linii bramkowej piłkę wybił obrońca. Druga połowa nie obfitowała w tak wiele sytuacji podbramkowych. W 85 min. bramkę kończącą nadzieje Mościska na zwycięstwo w tym meczu zdobył Mariusz Kucharek. W samej końcówce jeszcze jedną okazje na gola miał Maciak po dośrodkowaniu Błażkiewicza oddał strzał minimalnie nad bramką. Widać, że zespół z każdym meczem się poprawia a nowi zawodnicy zgrywają się z resztą drużyny.